Müge Anlı’da Cinayeti İtiraf Etti! 5 Şüpheli Adliyeye Sevk Edildi

50 gündür kayıp olan inşaat ustası Şaban Ataş , Müge Anlı’nın programında aranıyordu. Edinilen bilgiye göre, Seydikemer ilçesinde 22 Mart tarihinde ortadan kaybolan Şaban Ataş’tan bir daha haber alınamadı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp inşaat ustası Şaban Ataş’ın ortadan kaybolmasıyla ilgili eski eşinden cinayet itirafı gelmişti. Anne-oğul yayında cesedi gömdükleri yeri tarif etti. Muhabir yer tarifinde cesedi buldu.

Muğla’nın Seydikemer ilçesinde 50 gündür aranan kişinin cesedinin bulunmasıyla ilgili gözaltına alınan 5 şüpheli adliyeye sevk edildi.

Kayıp Şaban A’nın (52) cesedinin bulunmasının ardından, İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alınan Şaban A’nın eski eşi Emine K, oğlu Mert A, Mustafa A. ve arkadaşı Burhanettin Ö. ile kayınvalidesi Durkadın K’nin emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Sağlık kontrolünden geçirilen 5 şüpheli, adliyeye sevk edilerek Fethiye ilçesine götürüldü.

Seydikemer’de 50 gündür aranan Şaban A’nın bulunması için ailesi bir televizyon programına katılmıştı. Şaban A’nın cesedi ilçedeki Sarıyer mevkisinde bulunmuş, olayla ilgili 5 şüpheli 14 Mayıs’ta gözaltına alınmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir